فیلم |بازدید نماینده ولی فقیه در کردستان از رسانه رسمی حوزه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی در نشستی با مسئول مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه های علمیه که در حاشیه بازدید از این مرکز در قم برگزار شد، با اشاره به ویژگی های مردم، علما و طلاب اهل سنت و شیعه کردستان، وحدت بین مذاهب در این استان را مثال زدنی برشمرد و ظرفیت های این استان هنر خیز و فرهنگی را مورد توجه قرار داد و گفت: وقتی بنده به عنوان نماینده رهبر معظم انقلاب وارد کردستان شدم، مورد استقبال گرم علما و مردم خوب و میهمان نواز این استان قرار گرفتم و این نشان از علاقه آنان به نظام اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان، مردم این استان را میهمان نواز، ارادتمند اهل بیت(ع) برشمرد و افزود: مردم و روحانیت این استان مدافع نظام هستند، بسیار مهربان بوده و خودشان را از نظام اسلامی می دانند.

فیلم | بازدید نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از رسانه رسمی حوزه

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی با حضور در مرکز رسانه و فضای مجازی حوزه های علمیه از بخش های مختلف آن از جمله خبرگزاری حوزه و هفته نامه افق حوزه بازدید کرد.

فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص)، در آنسوی مرزها

فیلم سینمایی محمد رسول الله

این فیلم در سال 1976 میلادی ساخته شد و داستان زندگی پیامبر اسلام «محمد بن عبدالله» را از چهل سالگی تا وفات که دوران صدر اسلام مشهور است، را به تصویر می کشد. از وقایع تاریخی مهمی که در این فیلم تصویر شده است می توان به بعثت پیامبر اکرم، قتل سمیه، اسلام آوردن و […]